Інгридієнти

Груша конференція (тверда, не дозріла, велика) - 3 шт.
Сир м'який - 150 г
Креветки відварені 20-30 шт. (залежно від розміру)
Яйце - 1 шт.

Інструкції

1. Підготуємо продукти. Наріжемо відварені креветки невеликими кубиками. Варити треба в трохи підсоленій воді, без спецій або взяти готові. У мене були королівські креветки та пішло 3-4 шт. одну половинку груші.
2. Вимиємо та розріжемо груші вздовж, акуратно видалимо серцевину, так, щоб вийшло достатнє поглиблення. Помістимо у заглиблення нарізані креветки.
3. Натріть сир на тертці, краще дрібно. Додамо в тертий сир одне яйце. В ідеалі це має бути жовток, якщо зможете відокремити, добре, ні, значить і так піде. Перемішаємо сир із яйцем і розділивши на порції, зробимо зверху груш шапочку із сиру як на фото.
4. Викладемо на лист, підстеливши фольгу. Розігріємо духовку 5 хвилин. Я робила 200 градусів і запікала 15 хв., але можна зробити температуру меншою та запікати трохи довше, періодично поглядати. Про готовність говорить поява золотистої скоринки на сирі та ароматний запах печінкової груші.
5. Через 15-20 хвилин дістаємо наші королівські ласощі і даємо остудити кілька хвилин. Подаємо до столу. Даю гарантію, ваші близькі та друзі здивуються такою незвичайною закускою та запам'ятають частування на довго.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.