Інгридієнти

гриби заморожені - 200 г
картопля - 1 шт.
вершки - 250 мл
вода - 100 мл
морква - 20 г
сіль за смаком
часникові сухарики

Інструкції

1. Суп ми будемо робити із заморожених грибів, так як взимку в наявності тільки гливи або шампіньйони, але їх я не люблю. У горщик для запікання (який підходить для мікрохвильової печі) кладемо заморожені гриби, не розморожуючи. Не лякайтеся, що вони практично під самий верх, під час приготування осядуть.
2. Картоплю чистимо, миємо й ріжемо соломкою або кубиком - як зручно. Кладемо картоплю в горщик до грибів.
3. Морквину чистимо, споліскуємо і натираємо на дрібній тертці. Додаємо в горщик і наливаємо воду, закриваємо кришкою.
4. Ставимо в мікрохвильову піч і готуємо на повній потужності (1000 Вт) 16 хвилин. Після того як пройшло 8 хвилин, виймаємо горщик, солимо і перемішуємо вміст. Ставимо назад і готуємо до звукового сигналу.
5. Дістаємо горщик з мікрохвильової печі і пюріруємо вміст блендером до однорідної маси. У мене горлечко широке, я дрібнила прямо так. Але можна перекласти в миску, а потім повернути назад.
6. Вливаємо в горщик вершки. Їх можна взяти будь-які. Але чим жирніші, тим ніжнішим вийде суп.
7. Знову все пробиваємо до однорідної маси.
8. Знову ставимо в мікрохвильову піч, але тепер не закриваємо кришкою. Готуємо протягом 2-3 хвилин при повній потужності. Але тепер не відходимо від мікрохвильової печі і стежимо через скло за тим, що відбувається. Як тільки маса закипіла і зібралася зробити втечу, вимикаємо. Ми залишаємо ще на п'ять хвилин в мікрохвильовці і тільки потім дістаємо.
9. Розливаємо гарячий грибний крем-суп по тарілках, додаємо зелень і подаємо. Після того як всі сядуть за стіл, кладемо сухарики, а то розмякнуть.


 

Залишити коментар

Ваш email не публікується.