Інгридієнти

Рожеве шампанське - 350 мл
Чорниця - 100 г
Малина – 100 г
Полуниця - 100 г
Цукор - 170 г
Желатин у пластинах - 25 г
Вершки 33% - 220 мл
Яєчний жовток - 2 штуки
Ванільний екстракт - ½ чайні ложки
Меренги до смаку
Какао за смаком

Інструкції

1. Розмочити желатин - десять хвилин він повинен провести в холодній воді.
2. Частина шампанського - може, півсклянки - нагріти. Розчинити в ньому цукор - його кількість залежить від шампанського і смаку, ми додаємо 70 г на півпляшки брюта, на солодке не треба цукру зовсім. Спробуйте шампанське і вирішіть самі.
3. У гарячому шампанському розвести желатин, а потім потихеньку розмішати в залишках шампанського. Бажано, щоб воно не дуже пінилося. Чекати, щоб зійшла піна.
4. На дно кожного келиха покласти по 3-4 ягоди, залити шампанським, щоб воно покривало ягоди. Дати зійти піні, якщо вона утворилася при переливанні, і поставити в холодильник на п'ятнадцять хвилин. Коли желе застигне, знову покласти ягід, долити шампанського з желатином - і знову в холодильник. Потім повторити операцію ще раз. Все для того, щоб ягоди не скупчилися на дні, а були розподілені по всьому келиху.
5. Зробити англійський крем: розтерти жовтки з 20 г цукру. 120 г вершків вилити в сотейник, поставити на вогонь і довести до кипіння, тут же влити жовтки і, збиваючи віночком, хвилину протримати на вогні. Збивати ще пару хвилин і процідити через сито, але не просто процідити - а щоб виливався проціджений соус в миску, що стоїть в крижаній воді. Вже в неї ще трохи збити англез.
6. Поверх третього застиглого шару ягід із шампанським налити тонкий шар англійського крему.
7. Зверху викласти крем шантильї - збити 100 г жирних вершків збитих з 50 г цукру. Прикрасити крихтами меренги і пудрою какао.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.