Інгридієнти

Мандарини (клементини) - 420 г (5 шт.)
Шоколад чорний - 55 г
Шоколад білий - 45 г
Кокосова стружка - 5 г
Фісташки - 35 г (очищені - 18 г)
Вершкове/кокосове масло - 0.25 ч. л.

Інструкції

1. Очистіть горіхи і довільно нарубайте ножем. Нехай будуть шматочки і більші, і дрібніші. Так на вигляд вийде навіть цікавіше.
2. Мандарини акуратно очистіть від шкірки та білих сполучних волокон. Великі мандарини розберіть на окремі часточки, а дрібні можна залишити у вигляді скибочок із двох з'єднаних часточок. Намагайтеся не пошкодити оболонку мандаринових часточок, оскільки на пошкоджені, вкриті соком часточки погано лягатиме шоколад і вони швидше втратять свіжий вигляд.
3. Розламайте шоколад на дрібні шматочки і розтопіть у мікрохвильовій печі або водяній бані. Пам'ятайте просте правило роботи з шоколадом – жодної води! Суха ємність для розтоплення шоколаду, суха ложка для помішування. Якщо для розтоплення встановлюєте ємність із шоколадом у воду – кипіння води має бути слабким, щоб бризки води не потрапили у ємність із шоколадом.
4. Якщо розтоплений є шоколад густішим, ніж вам хотілося (цим буває грішить білий шоколад), розбавити його можна, додавши трохи (буквально по 0.25 ч. л.) вершкового або кокосового масла. Додавання масла зробить шоколад більш рідким і гладким, що дозволить покривати фрукти тоншим шаром, але і застигати він буде трохи довше, враховуйте це.
5. Вмочіть підготовлені часточки і (або) скибочки мандаринів у розтоплений шоколад, щоб шоколад покрив їх приблизно до половини. Струсіть надлишки шоколаду назад у ємність.
6. Присипте поверхню шоколадної глазурі подрібненими горіхами, кокосовою стружкою або іншою окрасою на ваш вибір. Викладіть шматочки мандаринів на аркуш пергаментного паперу. Повторіть процес з інгредієнтами, що залишилися
7. Покладіть десерт у холодильник приблизно на 10-15 хвилин, щоб застиг шоколад. А якщо потрібно ще швидше - буквально на кілька хвилин у морозильну камеру. Щойно шоколад застигне - десерт можна подавати до столу.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.