Інгридієнти

Масло вершкове - 200 г
Молоко - 3 столові ложки
Какао-порошок - 2 столові ложки
Цукрова пудра - 2 столові ложки
Шоколад гіркий - 30 г
Думаєте, тільки діти люблять батон з шоколадним маслом і чашкою чаю на сніданок? Повірте, їх батьки теж не проти поласувати такою смакотою! Сьогодні у нас для вас перевірений рецепт шоколадного вершкового масла, яке ми без проблем приготуємо в домашніх умовах.

Інструкції

1. Спочатку приготуємо шоколадну основу для нашого десерту. У невелику мисочку або каструльку (якщо будете користуватися плитою) насипаємо по 2 столові ложки какао-порошку (обов'язково просійте через сито) і цукрової пудри. Додаємо 3 столові ложки молока. Перемішуємо і ставимо в мікрохвильову піч на максимальну потужність буквально на 20 секунд. Варіант на плиті: прогріваєм все, помішуючи, щоб цукрова пудра розтанула.
2. В результаті виходить досить густа маса. Тепер ламаємо туди ж 30 грамів шоколаду і знову все розтоплюємо. У мікрохвильовій печі радимо робити це на режимі Розморожування і кожні 10 секунд перевіряти шоколад, щоб не згорнувся.
3. На плиті бажано зробити водяну баню, щоб не перегріти шоколад. У підсумку виходить така маса, яка буде трохи густіша, ніж просто розтоплений шоколад.
4. 200 грамів вершкового масла потрібно за кілька годин дістати з холодильника, щоб воно встигло розм'якнути.
5. Додаємо до м'якого масла ще теплу шоколадну пасту.
6. Залишається з'єднати дві складові. Звичайно, можна ретельно перемішувати ложкою або лопаткою, але набагато простіше і швидше це зробить блендер. Він не залишить грудочкам і неоднородностям жодного шансу.
7. Перекладаємо м'яке і ніжне шоколадне масло в підходящий посуд для застигання масла приблизно на 1 годину. Можна відразу помістити десерт у холодильник і почекати кілька годин, поки воно не застигне до потрібної консистенції. До речі, як варіант, можете перекласти м'яке масло на пергамент (фольгу, харчову плівку) і згорнути ковбаскою - потім будете просто відрізати необхідну кількість (кругляши).
8. У морозилці шоколадне масло, якого виходить близько 340 грамів, відмінно стабілізується і його можна акуратно дістати з контейнера і перекласти на блюдце. Зберігати домашнє шоколадне масло радимо протягом 2-3 днів в холодильнику, прикривши піалою. Перед вживанням дайте йому трохи зігрітися на столі, щоб масло стало трохи м'якше.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.