
Інгридієнти
| М'ясо (яловичина або свинина) - 1 кг | |
| Мед - 2 ст. л. | |
| Лимон - половина | |
| Сметана - 1 ст. л. | |
| Зелень і спеції (петрушка, кріп, хмелі-сунелі, розмарин, кінза, базилік), сіль, чорний перець - за смаком |
М'ясо виходить неймовірним на смак, нічим не гірше (а як на мене, то навіть і краще) шашлику. Печемо в духовці, готуємо по грузинському рецепту. Маринад з лимонним соком робить блюдо неймовірно соковитим і м'яким, а спеції і свіжі трави надають вишуканий аромат. Завершує це все солодкість меду - ммм, пальчики оближеш!
Інструкції
| 1. М'якоть м'яса порізати середніми шматочками, з лимона вичавити сік, зелень порубати. | |
| 2. Всі інгредієнти перемішати, додати спеції, мед, сіль, залишити м'ясо в холодильнику на кілька годин. | |
| 3. Замариноване м'ясо змішати зі сметаною, викласти в форму для випікання або на деко, пекти 45-60 хвилин при температурі 180 градусів. | |
| 4. Подавати м'ясо з овочевими салатами, улюбленими гарнірами. Смачного! |









Залишити коментар