Інгридієнти

8 філе яловичини (від 100 до 120 г дуже тонких скибочок)
4 скибочки шинки серрано
8 скибочок сиру
Перець і сіль
100 г борошна
2 великих яйця
200 г панірувальних сухарів

Інструкції

1. Спочатку розкладіть усі інгредієнти на столі. В одну тарілку додати борошно, в іншу панірувальні сухарі, а в третю два збиті яйця. З цього ми пізніше зробимо рідке тісто. Відкладіть.
2. Очистіть філе. Молотком або дерев'яною ступкою роздавіть м'ясо, щоб воно стало ніжним, сплющеним та тонким.
3. Коли філе буде готове, приправляємо його до смаку. Потім приступайте до додавання начинки. На одне м'ясо покладіть скибочку шинки серрано і скибочку сиру. Залежно від особистих переваг, ви можете використовувати кілька сирів і зробити більше шарів.
4. Накриваємо іншою половиною філе (намагаємося їх розім'яти і почистити, щоб вони були більш-менш одного розміру) і защипнути по краях, щоб м'ясо добре зліпилось і начинка теж закрилася.
5. Повторіть це з іншими філе.
6. Приступимо до паніровки. Використовуйте муку, щоб яйце краще прилипло до м'яса. Спочатку обваляйте філе в муці, потім обваляйте в яйцях і, нарешті, в панірувальних сухарях. На цьому етапі ми натискаємо руками, щоб панування було рівномірним. Намагайтеся, щоб вся поверхня була добре покрита. При необхідності ще раз пропустіть філе через яйця та панірувальні сухарі.
7. У сковороду наливаємо хорошу кількість олії. Дайте їй нагрітися та додайте качопо. По дві хвилини з кожного боку достатньо, щоб вони стали золотими. Якщо це неможливо зробити за одну партію, приберіть сухарі, які плавають, щоб вони не прилипали до наступних качопо у наступній партії.
8. За допомогою шумівки відкладіть на паперові рушники, щоб видалити надлишки олії.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.