
Інгридієнти
| Рис (ТМ Містраль, Японіка) - 50 г | |
| Норі (листик) - 1 шт. | |
| Лосось (копчений) - 2 скибочки | |
| Яйце куряче - 1 шт. | |
| Жовток яєчний - 1 шт. | |
| Соєвий соус - 1 ч. л. | |
| Цукор - 0,5 ч. л. | |
| Сіль (за смаком) - 1 шт. | |
| Олія (для обсмажування) - 1 ст. л. | |
| Кунжут (для подачі) - 0,5 ч. л. | |
| Оцет (рисовий) - 1 ч. л. |
Інструкції
| 1. Рис залити 100 мл води, варити на маленькому вогні 17-20 хвилин до готовності. Не помішувати, за потреби додати ще трохи води. Посолити наприкінці приготування. | |
| 2. Яйце та один жовток розбити в миску. | |
| 3. Додати соєвий соус, цукор та трохи солі. Збити віночком. | |
| 4. На розпечену сковороду додати олію та вилити суміш для омлету. Готувати на середньому вогні поки що він повністю не схопитися. Немає необхідності його перевертати, бо він дуже тонкий і встигає приготуватися. | |
| 5. За допомогою склянки вирізати з омлету 4 кругляки. | |
| 6. Лосось нарізати невеликими кубиками. | |
| 7. Лист норі змастити рисовим оцтом, щоб він став м'якшим і з ними було простіше працювати. | |
| 8. Розрізати лист норі на 4 квадрати. На кожен викласти по колу з омлету і по невеликій кульці з рису. Щоб кульки виходили рівно і не прилипали до рук, змочіть руки рисовим оцтом і міцніше стисніть у кулаку. Не робіть дуже великих кульок, потрібен такий розмір, щоб з'їсти його цілком за один укус. | |
| 9. Кожен квадратик покласти на невеликий аркуш харчової плівки, поєднати краї норі, формуючи кульку та загорнути плівку. Виходить як цукерка. Залишити кульки на 15 хвилин, щоб вони запам'ятали форму. | |
| 10. Дістати кульки плівки, викласти їх на тарілку швом вниз. Зробити не дуже глибокий хрестоподібний надріз, розкрити суші як квітку. Викласти скибочки лосося, присипати кунжутом. Подавати з соєвим соусом та васабі, як і всі суші. |





Залишити коментар