
Інгридієнти
| Рис (японіка) - 150 г | |
| Вода (для варіння рису) - 190 мл | |
| Оцет (рисовий, в сушизу) - 2 ст. л. | |
| Цукор (в сушизу) - 1 ст. л. | |
| Сіль (в сушизу - 2/3 ч. л.) | |
| Ікра рибна / Ікра (мойви жовта або помаранчева) - 100 г | |
| Норі - 2 шт. | |
| Огірок - 30 г | |
| Соєвий соус - 20 мл | |
| Лосось (слабосолений) - 30 г |
Інструкції
| 1. Готую рис як для суші (рецепт є у нас на сайті теж https://cook-today.com/sushi/rys-dlia-sushi ). | |
| 2. Огірок миємо, розрізаю на 4 частини вздовж, вирізаю насіння. | |
| 3. Нарізаю огірок на тонкі смужки (багато нам не знадобиться огірка, достатньо 1/4 частини). | |
| 4. Лосось нарізаю на тонкі смужки. | |
| 5. Рис поділяю на 2 частини (одна частина повинна бути трохи більшою). Меншу частину рису змішую з ікрою мойви. | |
| 6. Беру лист норі, викладаю його на бамбуковий килимок, покритий плівкою. Поверх норі мокрими руками рівномірно викладаю рис завтовшки близько 0,5-0,4 см. | |
| 7. Зверху знову кладу лист норі. | |
| 8. Тепер рис, перемішаний з помаранчевою ікрою мойви, викладаю поверх другого листа норі. Акуратно мокрими руками притискаю рис. | |
| 9. Перекладаю заготовку на дошку, розрізаю на смужки завтовшки близько 1,5 см гострим ножем, змоченим водою (після кожного розрізу необхідно ножем витерти серветкою і знову змочити водою). | |
| 10. Викладаю смужки, перевернувши їх так, щоб були видні білий і помаранчевий прошарок рису, на бамбуковий килимок, вкритий плівкою. | |
| 11. Зверху викладаю тонкі смужки з огірка та лосося. | |
| 12. Піднімаю край бамбукового килимка і повертаю рол. | |
| 13. Забираю плівку. | |
| 14. Викладаю рол на дошку. Акуратно розрізаю на окремі шматочки гострим ножем спочатку навпіл, а потім на 3-4 частини ще (товщина рола не більше 1,5 см). Щоби роли різалися добре, ніж змочую водою, а після кожного розрізу витираю його серветкою і знову змочую водою. Подаю роли з соєвим соусом. Смачного! |





Віолеттф
Ого, таких я ще не пропувала і навіть не бачила. Але, оскільки я фанат суші і навіть подумую відкрити свій суші-бар, то мушу перепробувати усе. Тож... Дякую за рецепт, сьогодні візьмуся готувати і обов'язково відпишуся з відгуком!)