
Інгридієнти
| Чай чорний - 2 чайних ложки | |
| Окріп - 800 мілілітрів | |
| Листя смородини - 10-12 штук | |
| Мед - 2-4 чайних ложок |
Чай з додаванням листя смородини сповнений ароматів і вітамінів. Такий чай дуже легко готувати, взимку можна використовувати сушене листя, а влітку свіже.
Інструкції
| 1. В чайник з окропом кладемо в нього листя смородини і засипаємо чорний чай. | |
| 2. Заливаємо гарячою водою 90-95 градусів, накриваємо кришкою і рушником. Ми залишаємо на 10 хвилин. | |
| 3. Чай заварився, чути запах смородинового листя. | |
| 4. Чай наливаємо в чашки. Мед можна подати окремо або додати в теплий, але не гарячий, чай. Пийте на здоров'я! |















Залишити коментар