Щоденний раціон людини повинен бути смачним, корисним і приготований зі свіжих продуктів. Деякі страви при повторному розігріванні не просто втрачають свої поживні властивості, а й завдають здоров'ю серйозної шкоди.

Дієтологи радять не вживати два дні поспіль овочевий салат, навіть якщо він перебував в холодильнику. Справа в тому, що при довгому зберіганні свіжі овочі утворюють нітрити - неорганічні сполуки, які можуть викликати проблеми з травленням. Крім цього, овочі втрачають свою форму і смак.

Також на другий день після приготування варто відмовитися від рису. У страві можуть почати розвиватися небезпечні бактерії, які не загинули під час процесу варіння, при довгому зберіганні вони можуть ожити, особливо при кімнатній температурі.

Крім цього, не рекомендується залишати "на завтра" салати, заправлені майонезом, що дуже актуально під час новорічних свят. Мало того, що така заправка калорійна і шкідлива для фігури, так ще й може стати середовищем для розвитку бактерій. Не варто надовго залишати такі салати для перекусу, щоб не отримати харчове отруєння.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.