Хто не любить піцу? На тонкому тісті, з різноманітними начинками. Хтось віддає перевагу класичній варіації, а хтось не проти спробувати щось екстраординарне, незвичайне. Сьогодні ми вирішили розповісти вам про самі дивні піци в світі, в нашій добірці піца з золотом, на підкладці зі смаженої курки і з бортиками з хот-догів.

Піца з мегапорцією ананаса

Хтось обожнює піцу з ананасом, а хтось не переносить. Проте, приготування такої піци практикується вже давно. І ось вам ще один варіант: піца, яка наповнена великими скибочками ананаса. Їх настільки багато, що задаєшся питанням: це піца з ананасом або ананас з піцою?

Піца з "тістом" з курки

Цей варіант піци вперше почала готувати мережа ресторанів KFC, назвали її Chizza. Фішкою страви виступає незвичайна підкладка під начинку: підкладка зроблена з відбивної курки в паніровці. Цю страву можна покуштувати в Японії, на Філіппінах і в Індії. В Україні запуск "чіцци" не планується.

Піца з зображенням Папи Римського

Піца точно не предмет мистецтва, проте про ту, про яку ми зараз розповімо, такого точно не скажеш. Одного разу в нью-йоркському ресторані зробили піцу із зображенням портрета Папи Римського. Папа тоді приїхав з візитом в Нью-Йорк. Начинка у піци була цілком стандартна, але ось зовнішній вигляд вражав. Шеф-кухар постарався відтворити їстівний портрет в найдрібніших деталях. Колір шкіри - суміш сиру рікотти і малини, а головний убір зробили з ананаса. Процес приготування страви зайняв приблизно 5 годин, повторювати таку піцу не планують, незважаючи на те, що кухарю пропонували немаленьку суму, 1000 доларів.

Піца з бортиками з хот-догів

Ще один варіант для тих, хто не хоче викидати хлібні краї. Борти у піци зроблені з пишного тіста з додаванням часнику, а також сосисками, все це з апетитних хот-догів. На жаль, зараз блюдо знято з виробництва, але хто знає, можливо, фанати хот-догів повернуть ці ласощі в життя.

Піца за 180 000 євро

Так, вам не здалося, вартість становить сто вісімдесят тисяч євро, і це найдорожча піца 2018 року. Продукти, вибрані для приготування, найякісніші і дорогі: трюфелі з Альби, перигорські трюфелі, фуа-гра, шафран, ікра білуги, особливі японські гриби і пара невеликих золотих листочків, загальна маса яких становить приблизно шістдесят грамів. У сумі тільки на інгредієнти страви йшло сто десять тисяч євро.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.