В одному з найпопулярніших у туристів штатів Індії можна спробувати вражаючу кількість фруктів, як звичних, так і найдивовижніших. Там їх прийнято поміщати скрізь: у м'ясні та рибні страви, коктейлі, кошики з компліментами та не тільки. Нижче розповідаємо, які фрукти варто спробувати в цьому екзотичному місці.

Манго

У Гоа цей фрукт вважається символом штату, і не дарма, адже місцеві стверджують, що саме тут вирощують найсмачніші сорти манго. Колір фруктів може бути різним: зеленуватим, жовтим, з червоним відтінком - на смак це ніяк не вплине, він завжди буде відмінним. Добре, якщо вдасться опинитися в штаті в березні-червні, адже саме в цей період дозрівають найсмачніші плоди. У цей час прилавки на ринках просто валяться від великої кількості манго, включаючи найдорожчі сорти.

Папайя

Цей фрукт завжди на слуху у місцевих, адже його дуже часто продають і застосовують для створення різних страв і напоїв. Можна не морочитися і просто спробувати нарізаний фрукт. Деякі стверджують, що на смак він більше нагадує варену моркву, інші називають папайю солодкою та екзотичною. Виглядає вона справді незвичайно для очей туриста: є в неї деяка схожість з динею, тільки шкірка цього фрукта зелена, а м'якоть - помаранчева.

Карамбола

Незвичайний для українців фрукт зовні зелений і нагадує п'ятикутну зірку. Саме за оригінальну форму його і почали використовувати скрізь, де потрібна їстівна прикраса. Смак же у фрукта дуже незвичайний і для кожного грає новими нотками: то він нагадує огірок, то агрус, то сливу. Деякі ж взагалі кажуть, що через терпкий післясмак їсти його практично неможливо.

Чику (Саподіла)

Зовні цей фрукт багато в чому нагадує картоплю - у них дуже схожа форма. З ківі теж є спільне - шкірка фрукта. Усередині ж чику ні одне, ні друге - є подібність до інжиру. Незрілі плоди на смак дещо в'яжучі та схожі на хурму. У будь-якому випадку, багато цього фрукту їсти не варто.

Дуріан

Такий гарний на вигляд і дивовижний на смак дуріан теж варто скуштувати на Гоа. Його часточки схожі на великі зубчики часнику жовтого кольору. Однак його по праву можна вважати найекзотичнішим фруктом у нашій добірці, так як він має дуже специфічний запах. Туристам радять куштувати його у стравах у кафе чи ресторанах (не просто нарізаним на ринку), а найкраще у замороженому вигляді, інакше зіткнення з ароматами цього плоду може мати наслідки.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.