Одні вважають солодке шкідливим, інші так не думають, а треті без нього жити не можуть. У наші дні можна почути різні твердження з приводу солодощів. Чому ж вірити?
Вчені з Університету Нью-Мексико стверджують, що вживання солодкого як такого не призводить до збільшення маси тіла.

5 міфів про шкоду солодкого

  1. Від солодкого товстіють. Вчені з Університету Нью-Мексико стверджують, що вживання солодкого як такого не призводить до збільшення маси тіла, - вони отримали відповідні дані в експериментах з участю чоловіків і жінок середнього віку. Фахівці констатували, що любителі солодкого набирають вагу від вживання великої кількості низькоякісних ласощів і кондитерських виробів, що містять поліпшувачі смаку, розпушувачі та інші ненатуральні інгредієнти, які негативно впливають на кишкову мікрофлору і в зв'язку з цим на метаболізм.
  2. Від шоколаду бувають прищі. Шоколад ніяк не відбивається на чистоті шкіри, відзначають вчені. Точніше кажучи, їжа з високим глікемічним індексом збільшує рівень стресового гормону кортизолу в крові і тим самим сприяє появі прищів. Однак шоколад- якщо в ньому високий вміст какао бобів, мало молока і цукру - шкірі не зашкодить. Шоколад з 60% какао-бобів і вище фахівці вважають практично безпечним в плані можливої ​​появи прищів.
  3. Солодке необхідно мозку. Можливо, з'їсти трохи шоколаду в середині робочого дня дійсно не буде зайвим. Клітини мозку харчуються глюкозою і її недолік відбивається на їх роботі. Проблема в тому, що можна з'їсти зовсім непомітно для себе занадто багато солодкого. Тоді замість бажаної бадьорості з'являться сонливість і когнітивна загальмованість.
  4. Від шоколаду може бути закреп. Це, звичайно, дуже красива причина для закрепу, але лікарі кажуть, що таке можливо, мабуть, тільки в ситуації, коли крім шоколаду людина нічого більше не їсть. Згідно з даними, озвученими на конференції Європейської асоціації кардіологів, в день без побоювання можна з'їдати до 100 грамів гіркого шоколаду.
  5. Солодке викликає діабет. Виникнення діабету 1 типу не пов'язано з вживанням солодкого, це аутоімунне захворювання, яке асоціюється з генетичними змінами в клітинних структурах. Що стосується цукрового діабету 2 типу, то вживання солодкого може впливати на його появу тільки побічно. Розвиток цього типу діабету співвідноситься в перовую чергу із запаленням і накопиченням жирової тканини.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.