Японія давно прославилася своїми дивовижними десертами, які здатні вразити навіть найвибагливішого мандрівника. Але пудинг Deep Sea Pudding - це дещо особливо цікаве.

Незвичайне блюдо придумали в місті Нумадзу, яке розташоване на березі Тихого океану. Безсумнівно, Нумадзу відомий своїми смачними морепродуктами, а також і приголомшливим видом на затоку Суруга. Але недавно місто стало популярним завдяки особливому десерту, який тут виробляють - Deep Sea Pudding. Цей пудинг на перший погляд може здатися занадто дивним, адже він синього кольору. Так що ж приваблює в ньому мандрівників?

Пудинг виготовляє фабрика Numazu Shinkai Purin Kōbō, вона працює вже близько двох років. З самого початку компанія ставила перед собою завдання придумати таке блюдо, яке б відображало місто Нумадзу. Ну а що може послужити для натхнення в місті на березі океану, якщо не океан? Залив Суруга відомий тим, що саме тут знаходяться найбільші глибоководні точки навколо Японського архіпелагу. Саме це і надихнуло творців пудингу: білий шар внизу - це символ морського дна, а блакитний - океану.

Ймовірно, Deep Sea Pudding далеко не найскладніший рецепт з коли-небудь створених, але він точно виглядає ефектно. В епоху соцмереж його не могли не помітити: блюдо регулярно з'являється в Instagram японців. І ця реклама зробила свою справу: в минулому році фірма продавала до 2,5 тисячі баночок незвичайного десерту в день.

Однак повірте, в скарбничці Numazu Shinkai Purin Kōbō є й інша дивна їжа, яка захопить багатьох гостей. Серед них кольорове морозиво, газовані напої, мармеладний пудинг, апельсинове желе з прошарком кривавого кольору, яке чомусь продається тільки до обіду, ну і деякі сезонні десерти з фруктами.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.