Їжа - одна з головних складових будь-якої подорожі. Погодьтеся, враження від Таїланду було б неповним без його тому-яма, а Італія зовсім не Італія без її піци. Але які страви найкращі? Цим питанням задалося американське агентство CNN і провело опитування серед своїх підписників в Facebook. 35 тисяч чоловік розповіли про страви, які вразили їх найбільше, і ось десятка лідерів.

Ренданг (Індонезія): яловичина, томлена в кокосовому молоці, з додаванням галангала і лемонграсу.

Насі-горенг (Індонезія): якась подоба плову з різними начинками від креветок до курки і овочів. Багато хто цю страву навіть вважає національним символом Індонезії.

Суші (Японія): здається, що може бути більш ідеальним, ніж поєднання рису з рибою і васабі?

Том-ям (Таїланд): ну хто встоїть перед чашкою супу, в якому поєднується безліч улюблених смаків тайців - кислий, солоний, солодкий, пряний?

Пад-тай (Таїланд): їжа, без якої тайці просто не можуть жити. І деякі туристи, які вирушають до Таїланду, теж...

Сом там (Таїланд): і на шостому місці знову ця азіатська країна зі своїм знаменитим салатом із зеленої папайї...

Дімс (Гонконг): маленькі пиріжки з різними начинками, морепродукти, курка, рисовий суп - такий ось чи то обід, чи то сніданок, який подають з чашкою чаю і який шалено люблять як місцеві, так і туристи.

Рамен (Японія): цей суп настільки чудовий, що японці намагаються їсти його якомога голосніше, щоб таким чином сказати "спасибі" кухареві.

Качка по-пекінськи (Китай): повільно запечена в духовці качка з хрусткою, покритою сиропом шкіркою. Її подають з млинцями, цибулею і квасолею.

Массаман-карі (Таїланд): каррі з картоплі і м'яса з різними прянощами, подають з рисом. Здається, тайська кухня завоювала весь світ.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.