Інгридієнти

кукурудзяні кільця - 60-70 г
масло вершкове - 50 г
згущене молоко - 60-70 г
скітлс (Skittles) - 40-50 г
кокосова стружка - 10-15 г
зелений харчовий барвник

Інструкції

1. Масло заздалегідь дістати з холодильника, воно нам потрібно в розм'якшеному вигляді. Відразу помістити його в миску, нехай там лежить, доки не стане м'яким. Потім розім'яти його вилкою.
2. Далі нам знадобиться блендер. У мисці почати збивання олії і поступово влити згущене молоко. Так і продовжити збивання, поки маса не перетвориться на крем.
3. У миску всипати кільця і перемішати масу до стану, доки всі вони не будуть у кремі. Це важливо зробити обов'язково, щоб маса згодом добре скріпилася.
4. Форму для кексів змочити водою зсередини і в кожну помістити шматочок харчової плівки. Їхні краї при цьому повинні звисати з чотирьох сторін.
5. Потім заповнити її кільцями з кремом. На цьому етапі завдання входить найбільш щільно її заповнити. При цьому не розламати кільця.
6. Добре притиснути руками заготовки і накрити їх краями, що звисають плівки. Потім накрити загальним шматком харчової плівки і ще притиснути сухі сніданки.
7. Після чого поставити форму із вмістом у холодильник на дві години. Суміші разом із кремом потрібно дати час, щоб застигнути.
8. Поки є вільний час, пофарбуємо кокосову стружку. Вона у нас сьогодні виконуватиме роль трави, тому візьмемо для фарбування зелений харчовий барвник. Стружку помістити в пакет і капнути туди кілька крапель зеленого харчового барвника. Струшити стружку і розтерти її в пальцях, щоб фарба швидше розійшлася. Стружка забарвиться у зелений колір частково, але так і буде. Якщо хочемо отримати рівне фарбування, то стружку потрібно трохи прогріти у водному розчині барвника. Після цього підсушити її протягом доби.
9. Як тільки наш десерт охолоне, дістати його з холодильника. З форми зняти харчову плівку та підняти краєчки індивідуальної плівки на кожному виробі. Потягнувши за краї, заготовка легко вийде із форми. Ми саме для цього змочували поверхню водою.
10. Таким чином, витягти всі заготовки і розкласти їх на блюді. Вони у нас виступлять тут у ролі гніздечка. У кожну з них викласти зелену стружку. Це буде трава у гніздечку.
11. На закінчення розкласти у кожне гніздо різнокольорові яйця. Напевно, ви здогадалися, що в ролі яєць сьогодні смачні різнокольорові цукерки Skittles. Стружку, яка залишилася невикористаною розсипати на блюді між гніздечками.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.