Компанія з виробництва морозива з Нью-Йорка тільки що представила нові смаки, натхненні типовими нью-йоркськими забігайлівками - маленькими магазинчиками-"бодегами". Серед смаків бекон, яйця і сир - як якби в Україні стали випускати морозиво зі смаком сухариків з холодцем. Як вважають творці, такі популярні смаки закусок зі звичайного магазину на розі скоро стануть улюбленим морозивом.

Культура бодегі

Бодегі - частина життя будь-якого жителя Нью-Йорка. Сам цей термін прийшов з іспанського: бодегі, або дослівно "винні погреби", які спочатку відкривали, в основному, латиноамериканці. Ці цілодобові магазини працюють в будь-яку погоду і навіть під час стихійних лих, в них можна купити що завгодно, і тільки вони і рятують, коли вночі захотілося чогось не дуже корисного.
На жаль місцевих жителів, які звикли, що в будь-який час дня і ночі при закритих супермаркетах можна забігти в бодег, цей бізнес сьогодні зазнає труднощів: зростання орендної плати і поширення мережевих магазинів чинять тиск на ці, як правило, сімейні підприємства. Багато з них закриваються. Ця бізнес-модель часто використовується національними меншинами. Сама культура бодег сформувалася в 1940-50-х роках, коли вони ставали свого роду клубами або центрами для іммігрантів. Підтримати субкультуру бодег покликаний проект OddFellows Ice Cream Co.

Морозиво зі смаком бекону та сиру

Уродженці Нью-Йорка Джоель Мартінес і Деніел Бекер (відомі під псевдонімами Desus Nice і The Kid Mero aka The Bodega Boys) представили колаборацію з невеликою компанією з виробництва морозива OddFellows Ice Cream Co., щоб зберегти смаки улюблених закусок з бодег. Bodega Capsule - це колекція смаків морозива, натхненна знайомим кожному магазином за рогом. 28 серпня почалися офіційні поставки по всій країні.

Перший магазин відкрився в Брукліні, а сьогодні бренд розвивається по всьому Нью-Йорку. З запуском загальнонаціональної доставки творці хочуть поділитися тим, що вони люблять в Нью-Йорку, з іншими жителями країни:

"Що може бути краще, ніж колекція смаків магазину за рогом? Що допоможе краще вшанувати культуру Нью-Йорка? Закусочні, де роблять традиційний бутерброд з беконом, яйцем і сиром, є на будь-якій нью-йоркської вулиці. Ми хотіли виділити цю невід'ємну частину Нью-Йорка ".

Ідея прийшла засновникам колаборації під час локдауна 2020 року. Цікаво, що у самих творців проекту непереносимість лактози, тому оцінювати смаки просили друзів і знайомих.

Крім того, частина виручки від продажів The Bodega Capsule буде передана фонду, який допомагає жителям Нью-Йорка, що живуть в бідності, отримувати юридичну консультаційну допомогу.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.