Інгридієнти

Картопля - 2-3 шт.
Цибуля салатна - 1/2 шт.
Морква - 1 шт.
Солоний огірок - 2-3 шт.
Буряк - 2 шт.
Зелений горошок - за смаком
Рослинна олія - 3 ст. л.
Сіль - за смаком
Пучок зеленого салату - 1 шт.
Ви не помилитеся, якщо на чергове свято приготуєте перевірені часом і досвідом улюблені салати. Тільки ось подумайте над їх оформленням і презентацією гостям, адже навіть простий вінегрет можна піднести так, що відразу буде зрозуміло - в будинок прийшло свято!

Інструкції

1. Основа вінегрету практично нічим не відрізняється від традиційної, ви можете приготувати вінегрет за своїм рецептом, наприклад, хтось любить цей салат з квашеною капустою замість солоних/маринованих огірків, а хтось віддає перевагу додавати в салат ще і квасолю, єдиний важливий інгредієнт тут - зелений горошок. Отже, відварену картоплю в мундирі, охолоджену заздалегідь, очистіть, далі наріжте рівним і дрібним кубиком.
2. Відварну моркву очистити і аналогічно подрібнити дрібним кубиком.
3. Огірки солоні або мариновані подрібнити, а також дрібно нашаткувати цибулю (червону або білу салатну без різкого запаху і гіркого смаку). Ріпчасту - замаринуйте в оцті або обдайте окропом.
4. Останній інгредієнт, який необхідно подрібнити - відварний або запечений буряк.
5. Змішати всі овочі у великій салатній мисці, посолити і заправити оливковою олією. Всипати до овочів половину банки (другу порцію - залишаємо для декору) зеленого горошку.
6. Для подачі вінегрету візьміть широке плоске блюдо, розкладіть на ньому салатні листя. Викладіть вінегрет округлою гіркою, злегка утрамбуйте і розрівняйте верхівку, щоб було зручно викласти малюнок.
7. Залишеним раніше зеленим горошком прикрасьте вінегрет по контурах салату і викладіть цифри наступаючого Нового року. Додатково прикрасьте вінегрет свіжими гілочками зелені. Новорічний вінегрет готовий! Смачного!


 

Залишити коментар

Ваш email не публікується.