Інгридієнти

6 круглих вафельних пластинок
180 г волоських горіхів
380 г згущеного молока
5 десертних ложок какао
100 г цукрового піску
6 столових ложок молока
35 г вершкового масла
Виявляється, можна приготувати смачний і ситний торт, навіть не підходячи до плити. Його основою будуть служити вафельні коржі, як просочення використовуємо згущене молоко. Поливаємо все шоколадною глазур'ю, робимо горіховий прошарок - отримуємо шикарний торт, який потішить маленьких ласунів.

Інструкції

1. Одну вафлю покласти на велику рівну поверхню, наприклад, дощечку. Всю пластину добре змастити згущеним молоком, максимально покривши кожну клітину. Особливу увагу слід приділяти краям, щоб вони не вийшли сухими.
2. Зверху накрити черговою вафельною платівкою. З нею вчинити таким же чином.
3. Якщо горіхи нечищені від шкаралупи, поколоти їх за допомогою ножа. Потім нарубати в середню крихту.
4. Половиною горіхів рясно засипати другий вафельний пласт, зверху укласти наступний. У торті слід зробити два довільних горіхових прошарки. Трохи горіхів залишити для прикраси верхнього коржа.
5. Коли всі шари змащені і покладені один на одного, необхідно приготувати шоколадну глазур. У глибоку алюмінієву миску вилити молоко, засипати вказану кількість какао і цукрового піску, поставити на плиту з мінімальним вогнем. Як тільки всі інгредієнти почнуть трохи розчинятися, кинути шматок масла.
6. Шоколадну суміш ретельно перемішувати, поки всі продукти не розчиняться, тоді вийде густа маса однорідної консистенції. Головне повністю розчинити цукровий пісок, щоб його крупинки не відчувалися на зубах.
7. Дати глазурі трохи часу охолонути, вилити на вафельний торт, розрівняти поверхню ложкою.
8. Потім прикрасити горіхами, що залишилися і покласти на полицю холодильника для просочення.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.