Інгридієнти

цукор 3 ст. л.
мед 1 ст. л.
соняшникове насіння 1 ⅕ склянки
рослинне масло 2 ст. л.

Інструкції

1. Підготуємо продукти. Якщо у вас насіння необсмажені, насамперед їх треба обсмажити. Нам ще знадобиться пергаментний папір. Підготуємо папір - на ньому ми будемо остуджувати козинаки. Беремо два однакових листа, змащуємо їх рослинною олією. На один лист ми будемо класти козинаки, а іншим накривати.
2. Далі нам знадобиться сковорода чавунна або металева, кладемо туди цукор і мед, ставимо на вогонь і чекаємо, коли цукор почне плавитися. Вогонь не робіть занадто сильним, щоб карамель не згоріла. Плавимо до карамельного кольору.
3. Всипаємо ядерця насіння, перемішуємо і тримаємо на вогні не більше 2 хвилин, але і не менш, так як нам потрібна гаряча карамель, а якщо тримати мало на вогні, вона швидко охолоне, і ядерця не зможуть належним чином триматися.
4. Тепер потрібно діяти швидко. Перекладаємо отриману масу зі сковороди на лист пергаментного паперу, змащений маслом, розподіляємо ложкою та накриваємо іншим листом, розгортаємо качалкою. Робимо обережно, так як маса дуже гаряча.
5. Обережно знімаємо верхній лист і ножем робимо надрізи, за якими будемо нарізати наш козинак після охолодження. Ми залишаємо до повного охолодження.
6. Розламуємо по нашим надрізам, перекладаємо в герметичну тару.

Залишити коментар

Ваш email не публікується.