Інгридієнти

Желатин - 4 ч. л.
Вершки - 210 г, жирні
Печиво - 260 г, пісочне
Цукор - 210 г
Вершкове масло - 110 г, м'яке
Лайм - 2 шт.
Сир Рікотта - 520 г
Варення - 520 г, чорничне
Сметана - 210 г, жирна домашня

Інструкції

1. Краще використовувати для приготування чізкейку печиво "Ювілейне" або його аналог, далі вибраний продукт необхідно подрібнити, причому, зробити це можна за допомогою качалки.
2. Для цього печиво попередньо необхідно перекласти в щільний поліетиленовий пакетик, потім пройтися по його поверхні качалкою в різні боки.
3. Такі подрібнені шматки печива з'єднати необхідно з вершковим маслом, яке було попередньо трохи розтоплене на паровій бані, а після цього вершково-пісочну масу викласти слід в спеціальну форму для приготування пирогів, потім утрамбувати і хвилин на сорок поставити в холодильну камеру.
4. В цей же час потрібно з сиром Рікотта з'єднати жирні вершки, потім обидва компонента грунтовно збити на високій швидкості міксером, додати попередньо сік свіжовіджатий з двох лаймів, а також цукровий пісок, домашню сметану.
5. Туди ж необхідно додати ще й желатин, який попередньо був замочений в відфільтрованій холодній воді, після чого додатково розігрітий до повного розчинення на водяній бані.
6. До цих всіх компонентів викласти і варення з чорниці, після чого всю масу грунтовно збити за допомогою міксера.
7. Вийняти з холодильної камери форму з пісочною основою для чізкейку, викласти зверху всю збиту пухку масу, розрівняти її дуже акуратно за допомогою дерев'яної лопатки, після чого ще раз години на чотири поставити в холодильну камеру. Смачного!


 

Залишити коментар

Ваш email не публікується.